Typer Euro 2016

La Florio: „Stephan i koszulka reprezentacji, spełnienie marzeń”

Roberto La Florio, agent piłkarski Stephana El Shaarawy’ego wypowiedział się dla Sportiva na temat sytuacji swojego klienta.

„Stephan kiedy był dzieckiem miał dwa marzenia, nosić koszulkę AC Milan oraz gra w reprezentacji narodowej. Jesteśmy od jakiegoś już czasu przyjaciółmi, dlatego też będzie to niezwykłe doświadczenie dla nas obu. Prandelli na to spotkanie zabrał kilku młodych ludzi. Myślę, że najlepiej się prezentujący weźmie udział w Mistrzostwach Świata w Brazylii.

El Shaarawy zazwyczaj wygrywa to, co postanowi sobie w głowie. Ostatni rok był dla niego udany w Mediolanie, nadchodzący sezon będzie należał do niego. Mamy nadzieję, że przypisze mu częściej szczęście pod bramką rywala. Stephan przeszedł już całą, żmudną procedurę reprezentacyjną od najmłodszych lat.

Mercato Milanu? W ostatnich dniach z pewnością coś się wydarzy. Możemy się spodziewać zarówno piłkarzy przychodzących jak i odchodzących. Będzie to tak naprawdę czas Gallianiego. El Shaarawy jest trochę zły z powodu odejścia Ibrahimovicia, ponieważ utrzymywali ze sobą dobre stosunki. Znajduje on jednak wspólny język z Cassano” – powiedział.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Skomentuj wpis

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.